Dagmar Fialová

Osobní trenérka, praxe 18 let, kompenzační cvičení, redukce váhy, nabírání svalové hmoty, výživové poradenství, sestavení tréninkového plánu a jídelníčku na míru.

Telefon: 774 99 44 22, email: dagy@4gym.eu

Ondřej Fiala

Osobní trenér, praxe 18 let, redukce váhy, nabírání svalové hmoty, výživové poradenství, sestavení tréninkového plánu a jídelníčku na míru.

Telefon: 774 44 22 99, email: info@4gym.eu

Irena Kordić

Instruktorka od roku 2009

osvědčení:

fitness instruktor (škola Evy Blahušové)

certifikovaný instruktor Flowin a Flowin pilates

certifikovaný instruktor Powerjógy

vlastní tréningový koncept Yoga & cardio workout (kombinace jógy a intenzivního posilování)

sportovní masér

připravuji motivační workshopy

oblíbené sporty: gymnastika, powerjóga, karate a bojové sporty, běh

„Starat se o své tělo je naše povinnost.  Dobře se cítit ve svém těle je předpoklad pro naši celkovou duševní rovnováhu. Sport je nejúčinější antidepresivum!“

 

Nicol Götzová

Popis lekcí:

Problémové partie – aerobně posilovací lekce bez složitých choreografií zaměřená na pálení tuku, zpevňování a posilování problémových partií. V průběhu lekce procvičíte všechny velké svalové skupiny. Cvičení je vhodné pro začátečníky i pokročilé.
Kruhový trénink „kruháč“ – tréning ve vysoké intenzitě, intenzivní dynamické posilování vahou vlastního těla i s použitím pomůcek.

Hanka Janoušková

Sport mě provází celý život. Od aerobiku, spinningu a fitness jsem se dostala až k józe. Nejprve jsem ji brala jen jako prostředek k pevnému a pružnému tělu, ale postupně jsem začala odhalovat i její další aspekty a jóga začala zasahovat do všech oblastí mého života. Je to především vyrovnanost a vnitřní klid, který v józe nacházím. Dává mi sílu vstát každý den s úsměvem a pokorou a těšit se se na to, co mi další den přinese. Postupně jsem se rozhodla tuto energii a nadšení začít šířit dál a předávat svým klientům na mých lekcích.