POMOZTE NÁM PROSÍM KE VZNIKU prvního 1.200 m2 venkovního fitness centra pod širým nebem. POMOZTE NÁM vybrat peníze na SPECIÁLNÍ GUMOVOU SPORTOVNÍ PODLAHU. Bez VAŠI POMOCI to NEDÁME!!! V den otevření bude vstup zdarma a vystoupení zpěváka MARTINA MAXY.

JAK NÁS PODPOŘIT?

Vyplňte následující formulář a odešlete částku 1 200 na  účet 5055550555/2010. Platbu můžete provést i naskenováním následujícího QR kódu.

  Po obdržení částky Vám připravíme a elektronicky zašleme voucher, který bude možné využít ke vstupu.

  Jak to začalo.

  Z důvodu koronaviru a neustálého uzavírání vnitřních sportovišť jsme se rozhodli, že bychom otevřeli venkovní fitness, úplně stejné jako vnitřní, jen na čerstvém vzduchu a pod širým nebem.

  Co je náš cíl?

  Naším cílem je otevřít venkovní klasické fitness centrum pod širým nebem na ploše 1.200 m2, kde najdete fitness a kardio zónu, boxovací ring a pytle, crossfit arénu, fitness pro děti a fitness koutek pro osoby upoutané na invalidním vozíku

  Detaily

  Z důvodu neustálých uzavírání vnitřních sportovišť na přelomu měsíce duben až květen 2021 otvíráme 1. velké venkovní fitness centrum na Praze 4 – Kamýk na oplocené ploše 1.200 m2. Areál bude vybavený klasickými posilovacími a kardio strojemi, jako jsou ve vnitřních posilovnách, včetně boxovacího ringu, crossfit arény, fitness pro děti a fitness pro osoby na invalidním vozíku. Svůj koutek si u nás najde každý. Stroje a vybavení máme, ale potřebujeme provést stavební úpravy na celé ploše 1.200 m2, které představují vybagrování a odvoz zeminy, zarovnání povrchu, následně zavezení hrubého štěrku, poté jemného štěrku, včetně válcování povrchu. Na tuto připravenou plochu budeme pokládat gumovou podlahu o síle 30 mm, abychom zajistili dlouholetou pevnost a životnost. Taktéž budeme připravovat příjezdovou cestu pro vozíčkáře.

  … a ještě něco navíc

  Již máme podepsanou smlouvu na pozemek, takže můžeme okamžitě začít budovat sporotoviště.

  Budeme pořádat nespočet akcí a soutěží, které pobaví a zaujme všechny věkové kategorie.

  V první den otevření pořádáme tzv. “DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ” kdy bude vstup zdarma a zahraje nám k tomu zpěvák MARTIN MAXA

  Kdo jsme?

  Jsme nezisková organizace sporotvní klub SK Fiala´s Gym. Fitness se věnujeme přes 30 let, provozujeme jedno velké fitness na Praze 4 – Kamýk, toto venkovní bude vzdálené jen 300 m od vnitřního.

  Proč to děláme?

  Protože chceme, abychom my všichni závislí na pohybu a sportu měli možnost sportovat pod širým nebem, nehledě na to, že nevíme kdy tato svízelná situace COVID 19 skončí.